Main menu

Bramy garażowe rolowane

Rolowane bramy garażowe w Radomiu

Bramy rolowane to doskonale rozwiązanie, zwłaszcza w przypadku pomieszczeń garażowych o niewielkich rozmiarach. Pionowe prowadzenie i brak prowadnic sufitowych sprawiają, że bramy rolowane zajmują niewiele miejsca w nadprożu garażu.

Wszystkich zainteresowanych klientów zachęcamy do zakupy produkowanych w Radomiu bram garażowych z systemem rolowanym. Zapewniamy wysoką jakość materiałów i niezawodny napęd bram. Wszystkie bramy wykonujemy na wymiar.

Jak działają rolowane bramy garażowe?

W Radomiu specjalizujemy się w produkcji bram, które swoją konstrukcja przypominają rolety zewnętrzne stosowane w budynkach mieszkalnych. Pancerz bramy zwijany jest do specjalnej skrzynki aluminiowej, którą montuje się w nadprożu. W zależności od potrzeb, skrzynka może być zamontowana zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz garażu. Rolowane bramy pozwalają zaoszczędzić cenne miejsce w niewielkim garażu lub garażu o ograniczonej wysokości.

Producent bram garażowych w Radomiu zaprasza do współpracy

Właścicielom garaży w domach, warsztatach, zakładach produkcyjnych i innych miejscach oferujemy kompleksową ofertę. Obejmuje ona:

  • fachowy pomiar bramy rolowanej,
  • profesjonalne doradztwo,
  • indywidualną wycenę usługi,
  • terminowe wykonanie bramy,
  • staranny montaż bramy u klienta.

Chcesz zamówić rolowaną bramę garażową? W Radomiu zapraszamy do kontaktu w celu omówienia indywidualnego projektu!

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zamów już dziś!

Skontaktuj się i uzgodnij szczegóły montażu rolet, żaluzji, bram garażowych i roletowych w Radomiu, Warszawie - działamy w całym województwie mazowieckim oraz okolicach.

Kontakt

tel. 48 344 61 73
tel. 509 152 104
e-mail wyślij wiadomość

Godziny otwarcia

poniedziałek – piątek 10:00 – 18:00
sobota 9:00 – 13:00