Main menu

Rolety materiałowe

Model i typ grupy rolety materiałowej dobieramy odpowiednio do Państwa potrzeb – od wyboru zależeć będzie ilość światła, które wpadać będzie do pomieszczenia, a więc również panująca w nim atmosfera.

Na początku najważniejsze, by zastanowić się nad funkcją montowanych rolet. Czy powinny być przede wszystkim dekoracją, czy raczej spełniać swoją praktyczną funkcję?

Przy często otwieranych lub uchylanych oknach najlepiej sprawdzą się rolety mini – montuje się je łatwo i bezpośrednio na oknie. Rolety klasyczne natomiast wymagają montażu na suficie lub ścianie, co zajmuje więcej czasu, ale idealnie nadają się do dekoracji dużych okien.

Kolor tkaniny rolety powinniśmy dobrać przede wszystkim pod kolor ścian wnętrza. Przy jasnych, pastelowych barwach dobrym urozmaiceniem będzie montaż rolety w żywych, mocnych kolorach. Za to przy ścianach ciemnych lub wyrazistych sprawdzi się łagodny kolor tkaniny.

Oferujemy 30 grup rolet materiałowych w wielu kolorach i odcieniach, między innymi:

A-600
skład: 100% PES
Gramatura: 170 g/m²
Grubość: 0,4 mm
UV: test>6

Alfa
Skład: poliester
Gramatura: 175 g/m²

VAN GOGH
Skład: polistyren
Gramatura:190 g/m²

Nasi specjaliści doradzą Państwu, jak najlepiej zaaranżować wnętrze, w którym montujecie rolety!
Radom, Piaseczno – prosimy o kontakt.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Zamów już dziś!

Skontaktuj się i uzgodnij szczegóły montażu rolet, żaluzji, bram garażowych i roletowych w Radomiu, Warszawie - działamy w całym województwie mazowieckim oraz okolicach.

Kontakt

tel. 48 344 61 73
tel. 509 152 104
e-mail wyślij wiadomość

Godziny otwarcia

poniedziałek – piątek 10:00 – 18:00
sobota 9:00 – 13:00